انتقاد تند قادری به استاندار فارس/ تاکنون نمایندگان مردم احترام نگه داشته‌اند اما...
زمان انتشار: 4 دي 1392 ساعت 16:09:02
تعداد بازدید: 4198
نماینده مردم شیراز در مجلس با اشاره به انتصاب‌های اخیر در فارس، این استان را در حال خروج تدریجی از عمل به شعار اصلی و محوری دولت تدبیر و امید دانست.
جعفر قادری با بیان اینکه ملاک انتخاب مدیران باید توانمندی و شایستگی و نه جناحی و گروهی باشد، اظهار داشت: گماشتن مدیرکل اداره‌هایی که با سرپرست اداره می‌شدند، قابل توجیه است اما تغییر مدیرکل‌هایی که توانمندی آنان در وزارتخانه‌ها نیز اثبات شده و پافشاری بر تغییر آنان ، چیزی جز خروج از اعتدال و نگاه‌های جناحی تعبیر نمی‌شود. 

قادری که با فارس گفتگو می‌کرد افزود: یک مورد را نمی‌توان مثال زد که از اصولگرایان معتدل به پست‌های مدیریتی این استان منصوب شده باشد در صورتی که پست‌ها در فارس به تدریج در اختیار اصلاح‌طلبان تندرو قرار می‌گیرد. نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با تصریح اینکه اعتدال ایجاب می‌کند تا نیروهای معتدل از هر دو جناح به کار گرفته شوند، گفت: با ادامه این روند کم‌کم این استان وارد تشتت‌ها، اختلاف‌ها و درگیری‌ها می‌شود و در نهایت مجموع فارس بزرگ ضرر می‌کند.

 قادری با بیان اینکه اگر ملاک انتصاب مدیران توانمندی و کارآمدی نباشد و نیروهای قوی را از گردونه مدیریتی این استان خارج و تحقیر کنند و از تجربیات و توانمندی‌های آنان در بخش‌‌های دیگر استفاده نشود و تنها هدف به کارگیری افراد از یک سلیقه ویژه سیاسی باشد، نتیجه‌ای جز دامن زدن به اختلافات و ایجاد ناآرامی در بر ندارد.

 وی با اشاره به اینکه برخی از افراد منصوب شده در پست‌های مدیریتی فارس، در زمان انتخابات به افراد دیگری جز آقای روحانی متصل بوده‌اند، گفت: این افراد شاید تنها در روزهای آخر کمی تغییر سمت و سو داده باشند و به یقین در انتخابات نقش برجسته و تاثیرگذاری نداشته‌‌اند. نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم در عزل و نصب‌ها در این استان با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و ائمه جمعه هماهنگی شود. قادری اضافه کرد: تاکنون نمایندگان مردم در خانه ملت احترام نگه داشته‌اند اما اگر این روند ادامه یابد، کم‌کم تریبون‌ها باز و اعتراض‌ها شروع می‌شود که نتیجه آن نیز عقب‌رفت این استان است.

 

کد امنیتی:   
 [32 نظر]

فارسی
Iran, Islamic Republic of
7 دي 1392   ساعت: 09:19:29

چرا بعضی قسمت های متن را حذف کردید چیزی بدی نگفتم؟

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
6 دي 1392   ساعت: 22:44:10

اتفاقا ما هم پیرو شایسته سالاری هستیم ولی آقای قادری طی 8سال که گذشت حرفی به زبان نیاوردید. ما مسئولین بی سواد نمی خواهیم.اصلا شما به عنوان نماینده شیراز ولی درواقع نماینده لامرد هستید واین عمل وحرف شما باعث شده که ذهنیت مردم شهرستانی از مرکز به وجود آید مردم شیراز مااینرا به حساب شما می گذاریم. این آقا باعث تفرقه بین شهرستانی ها شده است.

 
فارسی
Iran, Islamic Republic of
6 دي 1392   ساعت: 19:54:23

آقای قادری تا کی می خوای در کار همه دخالت کنید.چرا تا چند مدت پیش که شما لامردی ها در تمام استان بخصوص شهرستان های همجوار دخالت می کردید و افراد ... خود را بر سرکار می گذاشتید صدایت در نمیومد حالا که دولتی و استانداری برخلاف عقاید شما که... شماها را شناخته و دست شما و امتالتان را کوتاه می نماید صدای اعتراضتان بلند شده.ولی بفهمید که دیگر حرف شما خریدار ندارد.دست از سر مردم بردارید .کسی که ....ه حق تصمیم گیری برای مردم ندارد.و خیلی حرفهای دیگر که مجال گفتن نیست.پس ............ند.

 
در جواب لامردی
Iran, Islamic Republic of
6 دي 1392   ساعت: 13:30:19

یعنی میخواهی بگی که قادری نماینده شیراز است

 
محسن
Iran, Islamic Republic of
5 دي 1392   ساعت: 23:18:31

آقای قادری اگرمسولین استان شایسته وکاردان ودلسوز ومتخصص بودندکه جایگاه سوم بیکاری استان درکل کشور نداشتیم امثال شماوهمراهان شما استان رابه چنین جایگاهی رسانده هست آقا

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
5 دي 1392   ساعت: 22:26:43

آقای جعفرپور چی شد؟ نظری نداری طبق معمول؟

 
لامردی
Iran, Islamic Republic of
5 دي 1392   ساعت: 20:42:41

قادری قهرمان بیا کاندیدای خودمون باش شما که اینهمه داری برای ما زحمت میکشی

 
عباس
Iran, Islamic Republic of
5 دي 1392   ساعت: 19:59:58

سلام به همه دوستان بايد بگم به دوستان که سال آينده آقاى على اصغر حسنى دوباره کانديد خواهد شد و کل منطقه به ايشان راى مدهند .که شايد مثل تونست فرماندارى ويژه واسه لار بياره استانى هم واسه لار به ارمغان بياره

 
لامرد صنعتي
Iran, Islamic Republic of
5 دي 1392   ساعت: 18:34:20

اقاي قادري بازم راي مياره.بعدشم احتمالا دكتر قادري دارن ميرن تهران براي نمايندگي اونجا.بندر لامرد.

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
5 دي 1392   ساعت: 17:37:14

از اقای فیروز ابادی بخواهید که ایا انچه اقای لامردی پیروزمرقوم داشته اند تأیید می کنند و در صورت کذب بودن بر خورد ایشان با کذاب چیست

 
لوگوی دیجیتال