در 60 کیلومتری جاده لار- جهرم
سقوط خودرو سایپا از پل یک کشته به جا گذاشت
زمان انتشار: 8 اسفند 1392 ساعت 00:23:04
تعداد بازدید: 5898
به گزارش خبرنگار صحبت نو از پایگاه امداد جاده بین شهری جمعیت هلال احمر لارستان ساعت 16 روز 7 اسفند 1392 گزارش تلفنی از اورژانس 115 لارستان سقوط یک دستگاه خودرو سایپا از یک پل در محور 60 کیلومتری جاده لار به جهرم را اطلاع داد.

بر اساس این گزارش خودرو سایپا پس از واژگونی به داخل پل آتش میگیرد و  تنها سرنشین آن در داخل خودرو  حبس می شود. متاسفانه راننده خودرو در اثر جراحات و سوختگی شدید کشته می شود.

تیم نجاتگران جاده پایگاه امداد بین شهری بریز لارستان در دو عملیات جداگانه پس از خاموش کردن آتش با کپسول و خاک و عملیات رها سازی با ست هیدرولیک (فک - قیچی و جک ) جسد سوخته راننده که از اهالی شهرستان جهرم بوده از بین آتش و آهن پاره بیرون می آورند.

در این عملیات که سه ساعت و نیم به طول انجامید، جمعیت هلال احمر - نیروی انتظامی - پلیس راه و اورژانس حضور داشته اند.
 

عدنان    اکبری

 

کد امنیتی:   
 [9 نظر]

لاری
Iran, Islamic Republic of
8 اسفند 1392   ساعت: 12:47:51

سلام بچیای هلال احمر خداقوت خسته نبی شمایا مردی خیلی ثواب تهه.خاب آتش نشانی چوهه نینده نپه. کسی نی جواب آده.

 
علی از دهکویه
Iran, Islamic Republic of
7 اسفند 1392   ساعت: 13:50:28

سلام به همه مردم لارستان بزرگ خب زشت نیست آتش نشانی نره خب واسه چی وایساده چیمون از شهرهای دیگه کمتره خب بچه های هلال احمر با وجود این سختی بازم کار کردید احسنت منخودم تو صحنه تصادف بودم حیفش آموزش امداد بلد نبودم نمیدونستم چظور کمک بدم بازم بچه های هلال احمر واقعا مردین خسته نباشین خیلی نترسین به خدا دیروز همانطور که آتیش رو خاموش میکردین گفتم چه دلی دارین بازم میگم دشت مریضا خدا قوت

 
محمد
Iran, Islamic Republic of
7 اسفند 1392   ساعت: 06:45:22

سلام عکس بیشتر روی سایت هلال احمر لارستان

 
لاری الاصل و دلسوز
Iran, Islamic Republic of
7 اسفند 1392   ساعت: 06:41:39

آتش نشانی چرا نیست. مگه نمیگید آتش سوزی. چرا نیومده خب

 
جمعی از نجاتگران لارستان
Iran, Islamic Republic of
7 اسفند 1392   ساعت: 06:35:34

با عرض سلام و خسته نباشید به همکارانم در جمعیت هلال احمر لارستان بزرگ و همچنین نیروی انتظامی ، پلیس راه و اورژانس. ما نیروهای جمعیت هلال احمر هرکاری که میکنیم فقط برای رضای خداست نه ریاح و تا جایی که در توان داریم برای کمک به مردم تلاش میکنیم تا در حوادث حداقل کمتر آسیب ببینن و زنده بمونن. از مسولین محترم شهرستان تقاضا داریم نسبت به محور های جاده های مواصلاتی به شهرستان از نظر کیفیت جاده، افزایش پایگاه های هلال احمر، اورژانس و آتش نشانی توجه بیشتری داشته باشن. بارها این رو گفتیم در محور لارستان به جهرم در 45 کیلومتر اولیه هیچ پایگاه اورژانس نیست. 47 کیلومتر را که طی کنید تازه می رسید به پایگاه امداد بین شهری جمعیت هلال احمر بریز لارستان و 70 کیلومتر کی طی کنید به اورژانس شرفویه و همچنین در 95 کیلومتری اورژانس منصور آباد. در محور لار بندر عباس 27 کیلوتر که طی کنید به اورژانس چهار برکه و 150 کیلومتر بعدی اورژانس کهورستان البته اورژانس هرمود هم فقط عید نوروز فعال میشه. پس این خودش یک نیاز جاده ای می باشد که ارگان های امدادی افزایش بیابند. اللخصوص آتش نشان که واقعا نیازه خصوصا تو این صحنه حادثه که اصلا از لار هم نیومد. بازم از نیروهای امدادی هم راستاکه به نوعی در حوادث کمک رسان مردم هستند، تشکر داریم. از سازمان آتش نشانی این سوال را داریم که چرا دیروز با وجود تماس های مکرر از اورژانس، نیروی انتظامی، مردم و هلال احمر نیومدن به صحنه حادثه لطفا جوابگو باشین.

 
محمد از شرفویه
Iran, Islamic Republic of
7 اسفند 1392   ساعت: 06:13:55

سلام به همه اول اینکه یک خسته نباشید جانانه به نیروهای هلال احمر لارستان و نیروی انتظامی که با فداکاری خودشون با کمترین امکانات تونستن آتیش رو خاموش و مسیر جاده کنترل کنن. یک خسته نباشید دیگه به نیروهای هلال احمر با دستگاه کار کردن و جسد رو آوردن بیرون من تا حالا این جور دستگاه را ندیده بودم. یک انتقاد از آتش نشانی که چرا نیومد و آتیش رو خاموش کنه. من خودم اونجا بودم . موقعی که بچه های هلال احمر درخواست کمک از آتش نشانی کردن آتش نشانی در جواب گفت ما خارج از شهر نمیاییم. من این سوال را از مسولین دارم که چرا باید این ناهماهنگی ها باشه و تو محور لار تا منصورآباد یک آتش نشانی خوب نباشه. جالب اینجاست آتش نشانی بنارویه هم ماشینش روشن نمیشد که بیاد. خلاصه احسنت به بچه های هلال احمر واقعا نترسن

 
دلخون
Iran, Islamic Republic of
7 اسفند 1392   ساعت: 05:52:15

واسه چی آتش نشانی نیومد مسولین جواب بدن

 
لاری
Iran, Islamic Republic of
7 اسفند 1392   ساعت: 05:50:05

خسته نباشین بچه های هلال احمر خداقوت

 
عبوری
Iran, Islamic Republic of
7 اسفند 1392   ساعت: 00:36:47

سلام آتش نشانی نیومد چرا نیومد خدا میدونه

 
لوگوی دیجیتال