تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
0715 به اول شماره تلفن های لارستان اضافه می شود
11 شهريور 1393   12:04:46 |  شهرستانها > لارستان
0715 به اول شماره تلفن های لارستان اضافه می شود

حذف کدهای بین ‌شهری از روز چهارشنبه 12 شهریور در استان فارس آغاز می‌شود. در این راستا کد این استان به 071 تغییر و تمام شماره تلفن های این استان هشت رقمی می شود.
 

طرح مذکور در 101 مرکز شهری و 467 مرکز روستایی در سطح شهرستان های آباده، ارسنجان، استهبان، اقلید، بوانات، پاسارگاد، جهرم، خرامه، خرم بید، خنج، داراب، رستم، زرین دشت، سپیدان، سروستان، فراشبند، فسا، فیروزآباد، قیروکارزین، کازرون، گراش، لار، لامرد، مرودشت، مهر، نورآباد، نی ریز و کوار انجام می شود.
 
در این طرح عدد 3 به شماره های مشترکین مراکز زیر مجموعه PC های شیراز و عدد 4 به شماره های مشترکین مراکز زیر مجموعه PC های کازرون، مرودشت و آباده و عدد 5 به شماره های مشترکین مراکز زیر مجموعه PC های لار، فسا و جهرم اضافه می شود.
 
مشترکین می توانند از طریق تماس با سامانه 3200 و یا با مراجعه به پورتال شرکت مخابرات استان به آدرس www.shiraztel.co.ir از شماره های جدید اطلاع یابند.
 
سهولت در ارتباطات درون استانی با هزینه کمتر و تماس تلفنی در سراسر استان بدون گرفتن کد را می توان از جمله مزایای این طرح نام برد.
 
اطلاعات کلیه شماره های استان بر روی وب سایت شرکت مخابرات ایران (www.tci.ir) و پرتال شرکت مخابرات استان فارس (www. shiraztel.co.ir) قابل دسترسی است.
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران می باشد.

آدرس: