تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
قهرمانی تیم سایپا استوار در سومین دوره از مسابقات لیگ والیبال لارستان
18 بهمن 1397   17:38:06 |  ورزش > 
قهرمانی تیم سایپا استوار در سومین دوره از مسابقات لیگ والیبال لارستان

سومین دوره مسابقات لیگ والیبال لارستان یادواره سردار شهید نجفعلی مفیداز تاریخ ۹۷/۱۰/۱۳ در سالن شهدا اداره ورزش و جوانان لار با حضور ۵ تیم برگزار گردید.

به گزارش صحبت نیوز در این دوره تیمهای سایپا یدک استوار لار شهید مختار لار هفت برکه گراش خنج پارس مهر زروان به صورت دوره ای به مدت ۶ هفته با هم به رقابت پرداختند.
 
این دوره از مسابقات بعد از مشخص شدن تیمهای اول و دوم یک بازی به عنوان فینال بین دو تیم برگزار گردید که تیمهای سایپا یدک استوار لار و هفت برکه گراش در یک بازی پایاپای و جذاب با هم به رقابت پرداختند این بازی جذاب با قضاوت مرتضی فتحی در پنج ست به طول انجامید که در نهایت تیم سایپا استوار لار فاتح این رقابت پر هیجان شد. در تاریخ ۹۷/۱۱/۱۵ و در دهه پر فروغ فجر با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان طیبی - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان سرگرد جاهدی - و دیگر مسئولین ، تیمها با هم به رقابت پرداختند. و مسابقات با برتری تیمهای سایپا یدک استوار لار مقام اول هفت برکه گراش مقام دوم شهید علی مختار لار مقام سوم به پایان رسید. فضل الله بازیاری لاری - مرتضی فتحی - فرج الله انعامی - علی فرامرزی نسب - عبدالحمید حسین شیری - حجت الله سوخکی - مجید زائر - خلیل حسنی - محمد رضا رشیدی و علی حقارت قضاوت این دوره را به عهده داشتند. خانم بلیغی - مرتضی فتحی - خانم کامجو - علی فرامرزی نسب و مجید زائر منشی و کمک منشی به عهده داشتند. در پایان تیمهای اول تا سوم با مدال و جام و داوران با هدیه ، خانواده سردار شهید نجفعلی مفید با تندیس از آنها تقدیر شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران می باشد.

آدرس: