تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
سالن ورزشی تنیس روی میز امینی در شهر اوز لارستان افتتاح شد
13 اسفند 1397   14:47:22 |  ورزش > ساير رشته ها
سالن ورزشی تنیس روی میز امینی در شهر اوز لارستان افتتاح شد

با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و نماینده شهرستانهای لارستان، خنج و گراش، سالن ورزشی تنیس روی میز امینی در شهر اوز لارستان افتتاح شد. 

در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، دکتر جمشید جعفرپور نماینده شهرستانهای لارستان، خنج و گراش، علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری، موسوی معاون مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان، شیخ صالح انصاری مدیر مجتمع علوم دینی اوز، محمدحسین آتش فراز بخشدار اوز، جمعی از مسئولین شهرستان و بخش و قشرهای مختلف مردم سالن ورزشی تنیس روی میز امینی در شهر اوز لارستان افتتاح شد.
 
در آیین افتتاح این سالن، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندارویژه لارستان در سخنانی از خدمات ارزنده خیرین در لارستان و بخش اوز خصوصا عبدالخالق امینی تقدیروتشکر کرد و گفت: آنچه امروز ما می بینیم الگو و نمونه هم افزایی و هماهنگی مردم و دولت در جامعه است.
 
وی اظهار داشت: اگر ما در کنار هم باشیم کارها چندین برابر نتیجه خواهد داد. حسنی از حضور همه جانبه مردم بخش اوز در امر خیر و خیر اندیشی تشکر کرد و تصریح کرد: ساختار فرهنگی مردم اوز موجب شده است که همه را در کنار هم برای آبادانی وروحیه نشاط و شادابی قرار دهد.
 
فرماندار ویژه لارستان خاطر نشان کرد: کار بزرگ ساخت این سالن نتیجه هماهنگی مردم و دولت است.
 
 جعفرپور نماینده شهرستانهای لارستان، خنج و گراش هم ساخت سالن اختصاصی تنیس روی میز اوز توسط عبدالخالق امینی خیر این شهر را ستود و آن را از زمره طرح های ارزشمند و ماندگار برشمرد و کار نیک و پر از اجر معنوی وی را جز صالحات و باقیات دانست.
 
محمدحسین آتش فراز بخشدار اوز نیز در این مراسم بیان داشت: با بهره برداری از این سالن ورزشی می توان روند رو به رشد ورزش در منطقه را تسریع بخشید.
 
وی ضمن اعلام ساخت سالن چندمنظوره دهستان بیدشهر توسط دولت، خواهان مساعدت اداره کل ورزش و جوانان استان جهت تکمیل پروژه زمین چمن روستای هیرم و محلچه شد.
 
به گفته سیدیوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان اوز این سالن ورزشی با زیر بنای ۸۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ متر ساخته شده است که شامل بخش اداری ، نمازخانه ، رختکن بازیکنان، جایگاه اختصاصی مهمانان، آبدارخانه و سرویس های بهداشتی و انباری است که مجموعا ۷۵۰ میلیون تومان هزینه در برداشته که قسمت اعظم آن توسط عبدالخالق امینی و ۱۱۰ میلیون تومان آن از طرف سایر خیرین مساعدت شده است که تجهیز این سالن اعم از کفپوش و پارتیشن بندیو میز های استاندارد بین المللی آن با همکاری فدراسیون تنیس روی میز کشور و همچنین اداره کل ورزش و جوانان استان صورت گرفته است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران می باشد.

آدرس: