تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
اعزام ماشین آلات اداره کل راه لارستان به مناطق سیل زده
22 فروردين 1398   13:56:25 |  شهرستانها > لارستان
اعزام ماشین آلات اداره کل راه لارستان به مناطق سیل زده

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، محمدرضا باقری فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از اعزام ماشین آلات به مناطق سیل زده خبر داد.

باقری فرد اظهار داشت: سیلاب اخیر در استان های گلستان، خوزستان، لرستان و برخی دیگر از نقاط کشور خسارات مالی و تلفات جانی زیادی به ساکنان این مناطق وارد کرده است. بدین منظور برای امدادرسانی به مردم آسیب دیده و کاهش خسارات در استان خوزستان، این اداره کل نیز با بسیج امکانات ماشین آلات خود را به مناطق سیل زده این استان ارسال کرده است.
 
وی افزود: ماشین آلات سبک، نیمه سنگین و سنگین راهسازی به استعداد پنج دستگاه کامیون، دو دستگاه کمرشکن و نیز لودر، گریدر، کامیونت ایسوزو و سواری تویوتا هرکدام یک دستگاه به همراه راننده و اپراتورهای آن به اتفاق مدیریت راهداری این اداره کل جهت مناطق سیل زده اعزام شده اند.
 
مدیرکل راه و شهرسازی لارستان در پایان خاطر نشان کرد: تاکنون هموطنان ما تلاش و همت بسیار بلندی در این ایام به خرج داده اند و با توجه به اینکه مشکلات خاصی در منطقه لارستان در بحث سیل وجود نداشت، تکلیف ما بر این بود که در این شرایط سهمی داشته باشیم و امیدواریم این کمک ها باز هم افزایش پیدا کند.
 
شایان ذکر است پرسنل این اداره کل نیز برای سهیم بودن و نوع دوستی کمک های نقدی خود را به مردم سیل زده اهدا نمودند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران می باشد.

آدرس: