تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
باید به مشکلات اقتصادی، روحی و روانی خانواده زندانیان توجه کرد
24 ارديبهشت 1398   15:57:59 |  شهرستانها > لارستان
باید به مشکلات اقتصادی، روحی و روانی خانواده زندانیان توجه کرد

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان تاکید کرد: خانواده زندانیان علاوه بر مشکلات اقتصادی، با آسیب های روحی و روانی نیز مواجه اند که باید مورد توجه قرار گیرند.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جمع اعضای انجمن حمایت از خانواده زندانیان شهرستان لارستان در سخنانی خاطرنشان کرد: یکی از اولویت‌های اساسی جامعه امروز و فعالیت‌های اجتماعی، کمک های نوع دوستانه است.
 
وی اراده و پشتکار اعضای انجمن حمایت از خانواده زندانیان شهرستان را ارج نهاد و اظهار کرد: با راه اندازی این انجمن فعالیت های خوبی در زمینه حمایت از خانواده زندانیان صورت گرفته است که امیدواریم من بعد هم با برگزاری جلساتی با مسئولین و خیرین در راستای حمایت از خانواده زندانیان نتایج خوبی حاصل شود، البته در این خصوص دستگاه‌های حمایتی همچون کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و غیره نیز به کمک این انجمن بیایند و تمام و کمال در خدمت انجمن باشند تا خانواده زندانیان آسیب نبینند.
 
فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه کارهای انسان دوستانه و خیرخواهانه بیشتر به خدا محوری و اعتقادات دینی ما ربط دارد، بیان کرد: افراد انجمن حمایت از خانواده زندانیان شهرستان نوع نگاه شان خدامحوری و انسان دوستانه است و به این کارشان اعتقاد دارند و اگر همگرایی و همکاری بین انجمن و مسئولین ایجاد گردد، قطعا نتایج بهتری حاصل می شود.
 
حسنی اضافه کرد: اغلب خانواده های زندانیان از خانواده های آسیب پذیر و افراد نیازمند هستند و اکثر آنها دچار فقر مالی می باشند و با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند و همین امر موجب مشکلات بیشتر در اجتماع خواهد شد، لذا همه باید دست به دست هم دهیم و به این قشر از جامعه رسیدگی نماییم، چراکه آن خانواده ها علاوه بر اینکه از نظر اقتصادی دچار مشکل هستند، با آسیب های روحی و روانی نیز مواجه اند که باید مورد توجه قرار گیرند.
 
معاون استاندار فارس در پایان بار دیگر خواستار حمایت بیشتر خیرین در زمینه حمایت از خانواده‌های مددجویان و کمک به پیشگیری از وقوع جرم در سطح شهرستان شد و خاطرنشان کرد: انجمن حمایت از خانواده های زندانیان شهرستان به عنوان یک نهاد دولتی نیست و در دستگاه‌ های اجرایی تعریف نشده و بودجه خاصی نیز به این انجمن اختصاص نمی‌یابد و به همین دلیل نیاز به حمایت بیشتر خیرین داریم.
 
پیش از این نیز رنجبر دادستان لارستان، علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری ، محمد ابراهیم روشن ضمیر مدیر عامل انجمن حمایت از خانواده زندانیان شهرستان، بهزادی رییس اداره زندان لارستان و جمعی از اعضا نیز به ایراد سخن پرداختند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران می باشد.

آدرس: