تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
اينجا لااااارستانه....!
31 تير 1398   10:50:16 |   > 
اينجا لااااارستانه....!

اينجا لااااارستانه...! لارستان بزررررررررگ...! و با همه جا متفاوت...! ظاهرأ مسؤلین، اينجا(لارستان) را نميشناسند...! چون اكثرِ كارهاي عمراني (ساخت وسازها...!) را مردم خودشان انجام ميدهند...! و طبيعي ست كه مسؤلين در قبال شان احساس مسؤليت نكنند...!

اصلا حالاكه مردمش اينهمه خودياري ميدهند...! و ميسازند. خُوب جاده هم بسازن...! تا به دولت فشار نیايد...! تا آقای وزیر. و مدیرکل به زحمت نیفتند...! اينجا لارستانه برادر و داراي اداره كللللل راهُ وووو *ولي اعتبارات اون...؟! * جاهای ديگه...! *وگر نه.* مگه ميشه...؟! مگه داريم...؟! راه اصلی ترانزیت مرکز کشور به بندرعباس...! (با اين حجم از صادرات و واردات...! ) با جاده ای تک باند...❗كه در بیشترین قسمتهای اون هم خراب و غیرقابل استفاده باشد.! كجاي كشوراينچنين هست.؟
 
با اين حجم از خودياري هايي كه مَردُمِش تا حالاهزينه كرده اند،ميشدتمام راههاي ارتباطي آن درتمامي محور ها را بزرگراه و آزاد راه ساخت!!! اما...! اما اينجا لارستانه...! با مردماني صبور،قانع و نجيب...! كه نه حاضرند عصبيت بخرج دهند و لغو مصوبه نمايند..! و نه استيضاح ووو...! و نه پَرخاش ووو...! اصلأ وزير وقتي اينجا مدير كل دارد، خاطرش جمع و خيالش راحته...! اینجا لارستانه وبیش از ۳۰۰ کیلومترفاصله بامرکز استان و با این بعد مسافت...!!! استاندار هم كه صداشون و نميشنود...!
 
اينجا لارستانه برادر با بخشهايي بِقدمَت يك قرن...! (بخش جويم با سابقه ٨٥ سال تأسيس بخشداري در آن وهمچنان درمحروميت كمبود و مظلوميت ناشي از تبعيض ...!) كه مرگ... در جاده های آن قصه ی عادی و موضوع طبیعی هر روز و هفته ی مردم است...! و مردمانش روزانه شاهد مرگ عزيزان شان بخاطر اختصاص جاده ي تك باند به راه ترانزيت شيراز بندرعباس و مركز كشور اينجا لارستانه...!
 
آقاي وزير. راحت بخوابيد كه مديران تان بيدارند...!
 
(والعاقبة للمتقين) کرامت الله بلوچی تيرماه /٩٨

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران می باشد.

آدرس: