تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
کلنگ احداث سالن ورزشی روستای هرم لارستان به زمین زده شد
2 شهريور 1398   08:45:09 |  بخش ها > جویم
کلنگ احداث سالن ورزشی روستای هرم لارستان به زمین زده شد

کلنگ احداث سالن ورزشی چندمنظوره روستای هرم بخش جویم لارستان در اولین روز از هفته دولت با حضور مسئولان سیاسی ورزشی این شهرستان به زمین زده شد. 

رئیس ورزش و جوانان لارستان در گفت و گو با خبرنگار واحد روابط عمومی این اداره با اعلام این خبر اظهار داشت: این سالن ورزشی چندمنظوره با زیربنای 1800 متر مربع و اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال توسط خیراندیش روح الله رضایی تاسیس می شود.
 
محمدحسن طیبی با اشاره به اینکه اداره ورزش و جوانان لارستان هم چون سال های گذشته از دوم تا هشتم شهریورماه هم زمان با سالگرد شهیدان رجایی و باهنر برنامه های مختلفی را برگزار می کند، تصریح کرد: در هفته دولت امسال بیش از 20 برنامه فرهنگی ورزشی برگزار و چندین طرح ورزشی افتتاح خواهد شد.
 
وی از برگزاری مسابقات والیبال، تنیس خاکی، بسکتبال، تنیس روی میز و دیگر رشته های ورزشی در ایام هفته دولت خبر داد و افزود: به منظور نهادينه كردن ورزش در بین اقشار مختلف مردم به خصوص كارمندان، مسابقات دارت کارکنان دولت در این هفته برگزار می شود.
 
طیبی در ادامه به افتتاح پنج پروژه ورزشی در لارستان اشاره کرد و بیان داشت: خانه جوان لار، استخر سرپوشیده شهدای غواص بخش بیرم و همچنین سه خانه ورزش روستایی با اعتباری بالغ بر 180 میلیون ریال در بخش های جویم و بیرم از دیگر طرح های ورزشی است که در هفته دولت مورد بهره برداری قرار می گیرد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران می باشد.

آدرس: