تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
پیام تبریک رئیس ورزش و جوانان لارستان به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش
25 مهر 1398   15:12:47 |  ورزش > 
پیام تبریک رئیس ورزش و جوانان لارستان به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش

رئیس ورزش و جوانان لارستان در پیامی آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت. 

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان، محمدحسن طیبی در پیامی ضمن تبریک 26 مهرماه آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش، از تلاش و کوشش تمامی دست اندرکاران ورزش لارستان قدردانی کرد.
 
در این پیام آمده است:
روز تربیت بدنی، روز اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است.
 
ورزش به ‌عنوان یک ضرورت و نیاز در زندگی همه افراد به‌ صورت عام و نیز به ‌عنوان یک رکن اساسی و حیاتی برای حضور در فعالیت‌های اجتماعی از اهمیت خاصی برخوردار است.
 
بسیار خوشحال و خرسند هستم که در نظام مقدس جمهوری اسلامی و با نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری و توجهات اصولی دولت تدبیر و امید و حمایت های نماینده ورزش دوست، فرماندار و مدیرکل پرتلاش ورزش و جوانان فارس و همت خالصانه همکارانم در مجموعه ورزش و جوانان لارستان، توانسته ایم رضایت مندی جامعه ورزش این شهرستان را فراهم سازیم.
 
در پایان وظیفه خود می دانم که دیگر بار از همراهی دلسوزانه خدمتگزاران صدیق ورزش لارستان چه در هیئت های ورزشی و چه همکاران اداری و مسئولان بخش های تابعه قدردانی کرده و هفته تربیت بدنی و ورزش را به خانواده های معظم و معزز شهدای ورزشکار، ورزشکاران بسیجی و ایثارگر، پیشکسوتان و قهرمانان، جامعه بزرگ ورزش لارستان و آحاد مردم ورزش دوست شهرستان تبریک عرض نمایم.

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران می باشد.

آدرس: